Osuszanie pomieszczeń

W naszej bogatej ofercie znalazły się także usługi obejmujące osuszanie pomieszczeń. Cennik uzależniony jest od wielu czynników. Od przyczyn zawilgocenia, stopnia zawilgocenia, wielkości pomieszczenia, pory roku oraz tego, czy osuszać trzeba zarówno ścianę, jak i podłogę, czy tylko jedną z powierzchni.

Oferujemy Państwu kompleksowe osuszanie wnętrz, bez względu na przyczynę oraz usytuowanie wilgoci. Proponujemy osuszanie ścian i osuszanie posadzki po zalaniu, a także osuszanie wynikające z innych przyczyn. To właśnie osuszanie posadzki stanowi bardzo często wyzwanie. Dlatego też korzystamy z najnowocześniejszych metod i technologii, jak osuszanie podposadzkowe.

W ramach osuszania pomieszczeń wykonujemy też osuszanie ścian z wilgoci. W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne rozwiązania na osuszanie ściany. Często powodem problemów jest źle ułożona lub zniszczona izolacja przeciwwilgociowa, czy też przeciwwodna. Wtedy ściany zaczynają chłonąć wodę z różnych źródeł. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno usługi obejmujące osuszanie ścian wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Skorzystać mogą Państwo z kilku metod. Pierwszą jest osuszanie adsorpcyjne, które polega na pobieraniu wody z zawilgoconych powierzchni za pomocą otaczającego je suchego powietrza, co umożliwia osuszanie ścian. Preparaty stosowane w tej metodzie to najczęściej żel silikonowy lub krzemionkowy bądź chlorek litu. Urządzenie zawierające te substancje chłonie wilgotne powietrze z otoczenia, jest ono podgrzewane i jako suche wraca do pomieszczenia.

Czy istnieje ujmujący osuszanie ścian cennik, konkretnie dyktujący koszt zastosowania metody adsorpcyjnej? Ile będzie kosztować osuszanie ścian?

Cena takiego zabiegu kształtowana jest przez szereg czynników:

  • metraż,
  • stopień zawilgocenia,
  • pora roku.

Dotyczy to również problemu, jakim jest osuszanie ścian po zalaniu. Oferujemy również osuszanie ścian metodą iniekcji krystalicznej. Cena podyktowana jest tu podyktowana przez inne czynniki niż w przypadku pozostałych metod. W tym wypadku koszt uzależniany jest od grubości ścian. Technologię iniekcji krystalicznej można stosować w przypadku zawilgocenia ścian zewnętrznych. Metodę można wykorzystywać do wykonania izolacji przeciwwilgociowej wewnątrz obiektów, bez odkopywania murów zewnętrznych. Metodę można stosować bez względu na rodzaj użytego materiału, grubość ścian oraz stopień zawilgocenia.

To najtańsza metoda osuszania budowli stosowana w Polsce. Do tego jest ekologiczna i prosta w stosowaniu. Wykorzystuje się mineralne preparaty, pochodzące z Polski. Co ciekawe, rezultaty są tym lepsze, im bardziej mur jest zawilgocony. Z tego też powodu przed iniekcją dodatkowo nawilża się otwory iniekcyjne w murze. W metodzie tej wykorzystuje się unikalne zjawisko samo organizacji kryształów, a taki zabieg ma bezterminową trwałość.

Osuszanie pomieszczeń cennik

Parametry osuszacza Cena – do 7 dni Cena – pow. 7 dni Kaucja
wyd. 20l/24h, przepływ 215m3/h 30zł 25zł 300zł
wyd. 26l/24h, przepływ 380m3/h 35zł 30zł 500zł
wyd. 50l/24h, przepływ 350m3/h 40zł 45zł 500zł
wyd. 80l/24h, przepływ 680m3/h 60zł 55zł 1000zł
wyd. 80l/24h, przepływ 1000m3/h 65zł 60zł 1000zł

* cena za 1 dzień

osuszanie MPI baner