Osuszanie murów i fundamentów

Nasza oferta obejmuje osuszanie murów oraz osuszanie fundamentów. Ceny uzależnione są od stopnia zawilgocenia, metrażu, a także pory roku (pogody). W przypadku problemu, jakim jest osuszanie fundamentów i osuszanie murów, cennik za wynajem znajdziecie na dole strony. Jednak każdy przepadek należy rozważać indywidualnie.

Cały proces jest dość złożony i czasochłonny. Niełatwo wykonać osuszanie fundamentów. Metody powinny zostać dobrane po dokładnym rozpoznaniu stanu murów. Wśród licznych rozwiązań, dostępnych na rynku, oferujemy Państwu jedną z najciekawszych i najskuteczniejszych w takich przypadkach metod – osuszanie murów metodą iniekcji oraz osuszanie fundamentów metodą iniekcji.

Problem zawilgocenia fundamentów i murów obejmuje również osuszanie piwnic. Wilgoć gromadząca się w piwnicach to problem dotyczący starych domów, choć nie tylko. Suszenie tradycyjną metodą może trwać nawet kilka miesięcy! W tym czasie ryzykujemy pojawienie się grzyba oraz zniszczenie ścian. Dlatego w takich wypadkach proponujemy Państwu skorzystanie z naszej usługi osuszania piwnic!

Ile będzie kosztować osuszanie piwnicy?

Cena uzależniona jest przede wszystkim od stopnia zawilgocenia, metrażu oraz pory roku.

Osuszanie murów i fundamentów cennik

Parametry osuszacza Cena – do 7 dni Cena – pow. 7 dni Kaucja
wyd. 50l/24h, przepływ 350m3/h 40zł 45zł 500zł
wyd. 80l/24h, przepływ 680m3/h 60zł 55zł 1000zł
wyd. 80l/24h, przepływ 1000m3/h 65zł 60zł 1000zł

* cena za 1 dzień

osuszanie MPI baner