Osuszanie budynków po zalaniu

Dzięki bogatej ofercie naszej firmy, mogą Państwo skorzystać z osuszania całych budynków, bez względu na przyczyny zawilgocenia. Oferujemy zarówno osuszanie domów, jak i osuszanie mieszkań, w tym osuszanie po zalaniach. W zakresie problemu, jakim jest osuszanie budynków, metody dobieramy indywidualnie do stopnia i przyczyn zawilgocenia.

Czy istnieje kompleksowo obejmujący osuszanie budynków cennik? Ile kosztuje osuszanie budynków? Ceny kształtowane są przez szereg czynników. Od wielkości pomieszczeń, po przyczynę i stopień zawilgocenia. Każdy przypadek musi być rozważany indywidualnie – zarówno pod względem kosztów, jak i metod osuszania.
Skorzystać mogą Państwo z naszej usługi obejmujące osuszanie domu. Prowadzimy profesjonalne i kompleksowe osuszanie domów jednorodzinnych. Bez względu na przyczynę zawilgocenia, jego stopień, czy usytuowanie, pomożemy pozbyć się nadprogramowej wody.

Wykonujemy osuszanie mieszkania po zalaniu, osuszanie mieszkania, w którym zebrała się wilgoć… Bez względu na przyczyny, rozmiar problemu i stopień zawilgocenia, jesteśmy w stanie Ci pomóc!

Nie jesteśmy w stanie całkowicie zabezpieczyć się przed zalaniem mieszkania czy domku. Zalanie przydarzyć może się każdemu. Kiedy?

  • awaria wodociągowa,
  • awaria kanalizacyjna,
  • niedokręcony kran,
  • awaria pralki.

W takich nagłych wypadkach oferujemy Państwu szybką, skuteczną i profesjonalną pomoc. Dzięki profesjonalnym osuszaczom usuniemy wilgoć ze ścian, ale też z podłóg.

PAMIĘTAJ! Takie profesjonalne osuszanie uchroni Cię przed pojawieniem się grzyba, zmniejszeniem wydajności warstwy termoizolacyjnej budynku oraz trwałymi uszkodzeniami ścian czy podłogi.

Ile będzie kosztować osuszanie po zalaniu?

Cena uzależniona jest od metrażu, ale też stopnia zalania, wielkości pomieszczenia, pory roku oraz rodzaju ścian lub podłogi.

Osuszanie budynków - CENY

Parametry osuszacza Cena – do 7 dni Cena – pow. 7 dni Kaucja
wyd. 50l/24h, przepływ 350m3/h 40zł 45zł 500zł
wyd. 80l/24h, przepływ 680m3/h 60zł 55zł 1000zł
wyd. 80l/24h, przepływ 1000m3/h 65zł 60zł 1000zł

* cena za 1 dzień

osuszanie MPI baner